e-ticaret

ecommerce

Tüm denetimlerimiz tamamen özel ve esnek olup, firmanızın daha geniş ve kapsamlı denetim projelerine odaklanabiliriz. Diğer bir yönden işletmenizin göze çarpan noktalarına veya en çok dikkat gerektiren alanlarına yönelebiliriz.

Ana teknoloji yığını (maliyet, uygulama, uygunluk + kullanım) – E-ticaret platformu, arka ofis sistemleri, entegrasyonlar.

Alım satım ve optimizasyon – ek satış, çapraz satış, hediye deneyimi + değer, paketleme, site araması, varış sayfaları, kişiselleştirme, site içi ve davranışsal raporlama.

Üçüncü taraf teknoloji ortakları / tedarikçiler (maliyet, uygulama, uygunluk + kullanım) – içerik yönetimi, sadakat, hediye kartları, analiz + raporlama, veri beslemesi yönetimi, ürün veri yönetimi.

Müşteri deneyimi – son kullanıcı deneyimi, çapraz cihaz kullanılabilirliği, hesap, satış işlevleri, CRM, e-posta iletişimi, mobil kullanılabilirlik, performans, iadeler vb.

Analitik + izleme, kaydedilen veriler, veri doğruluğu ve kalitesi.

Müşteri kazanımı – uluslararasılaşma / yerelleştirme, pazarlama teknolojileri, bireysel kanalların etkinliği, pazarlama bütçesinin kullanımı vb.

E-ticarette en iyi uygulamalar – erişilebilirlik, teknik SEO, hediye kartları, performans, ödeme işlemi vb.

son çalışmalarımız